Kadobos.nl maakt gebruik van cookies en andere trackingtechnologieën om u te helpen bij het navigeren en uw mogelijkheid om feedback te geven, uw gebruik van onze producten en diensten te analyseren en te helpen bij onze promotie- en marketinginspanningen.

Voor meer informatie kunt u kijken in onze Privacy verklaring.

Winkels

 

Klantenservice

Heb je vragen of opmerkingen dan kun je te allen tijde contact met onze klantenservice opnemen via telefoon 0297 - 237 175 of via email: info@pelgrimonline.nl 
Natuurlijk ben je ook van harte welkom in één van onze vestigingen.

Vestigingen:

Amersfoort
Pelgrim Legacy LifeStyle

Het Masker 224-226
Winkelcentrum Emiclaer
3823 GX Amersfoort
tel: 033 - 455 7634
email: 
amersfoort@pelgrimonline.nl 
 

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


13.00 - 18.00
09.30 - 18.00
09.30 - 18.00
09.30 - 18.00
09.30 - 21.00
09.30 - 17.00
gesloten

Beschrijving: mersfoort


Amsterdam Centrum
Pelgrim City Bookstore

Prins Hendrikkade 51
1012 AC Amsterdam
tel: 020 - 624 3638
email: 
amsterdam@pelgrimonline.nl 
contactpersoon: Willy Verburg



 

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


13.00 - 18.00
10.00 - 18.00
10.00 - 18.00
10.00 - 21.00
10.00 - 18.00
10.00 - 17.30
gesloten

 

Beschrijving: msterdam


Amsterdam ZuidOost
Pelgrim Boekendepot

Joop Geesinkweg 313
1096 AW Amsterdam 
tel: 020 - 592 9911
email: 
boekendepot@pelgrimonline.nl 
contactpersoon: Willy Verburg


 

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


gesloten
09.00 - 17.00
09.00 - 17.00
09.00 - 17.00
gesloten
gesloten
gesloten

 

Arnhem

Koningstraat 46
6811 DH Arnhem
tel: 026 - 443 4455
email: 
arnhem@pelgrimonline.nl
Contact Persoon: Ebbing Osinga
 

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


gesloten
09.30 - 18.00
11.00 - 18.00
12.00 - 20.00
09.30 - 18.00
10.30 - 17.00
gesloten

Beschrijving: rnhem


Baarn
Pelgrim Boeken & Muziek

Brinkzicht 19
3743 EX Baarn
tel: 035 - 541 8253
email: 
baarn@pelgrimonline.nl 
contactpersoon: Carla Baars

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


gesloten
09.30 - 18.00
09.30 - 18.00
09.30 - 18.00
09.30 - 18.00
09.30 - 17.00
gesloten


Delft
Pelgrim Outlet Store

Hermesstraat 65
2624 BG Delft
tel: 015 - 820 0277
email: 
delft@pelgrimonline.nl

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


gesloten
10.00 - 17.00
10.00 - 17.00
10.00 - 17.00
10.00 - 17.00
10.00 - 17.00
gesloten

 

Epe
Pelgrim Boekwinkel Koers

Hoofdstraat 146
8162 AR Epe
tel: 0578 - 621 610
email: 
epe@pelgrimonline.nl 
 

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


gesloten
09.00 - 17.00
09.00 - 17.00
09.00 - 17.00
09.00 - 21.00
10.00 - 16.00
gesloten


Goes
Pelgrim Boeken & Muziek


Wijngaardstraat 10a
4461 DC Goes
tel: 0113 - 233 542
email: 
goes@pelgrimonline.nl 
contactpersoon: Joop Blankenburgh 

Aangepaste openingstijden:
(ivm vakantieperiode)

Maandag 19 Augustus: GESLOTEN
Maandag 26 Augustus: GESLOTEN

 

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag

Vrijdag
Zaterdag
Zondag


13.00 - 17.30
09.30 - 17.30
09.30 - 17.30
09.30 - 17.30
19.00 - 21.00
09.30 - 17.30
09.30 - 17.00
gesloten

Beschrijving: oes


Grotere kaart weergeven

Goes
Pelgrim Tweedehands

Wijngaardstraat 10
4461 DC Goes
tel: 0113 - 820 239
email: 
tweedehands.goes@pelgrimonline.nl 
contactpersoon: Joke Hospes 

Extra Informatiepagina komt binnenkort
www.pelgrimonline.nl/goestweedehands

 

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


gesloten
gesloten
gesloten
19.00 - 21.00
10.00 - 17.00
10.00 - 17.00
gesloten


 

Rotterdam
Pelgrim Boeken & Muziek
(voorheen Messagestore)


Nieuwe Binnenweg 412
3023 EW Rotterdam
tel: 010 - 476 2032
rotterdam@pelgrimonline.nl

 


 

 

contact persoon: Willy Verburg

 
Zeist

Pelgrim Boeken & Muziek
(voorheen Logo Boek en Muziek)

Steynlaan 51
3701 EC Zeist
tel: 030 - 692 2773
email: 
zeist@pelgrimonline.nl 
contactpersoon: Carla Baars

Openingstijden:
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag


gesloten
09.30 - 17.30
09.30 - 17.30
09.30 - 17.30
09.30 - 17.30
10.00 - 17.00
gesloten

Beschrijving: eist

 

 


Totaal: €0,00

Winkel Wagen

0 item(s) - €0,00
Uw winkelwagen is leeg